Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 16 G9 21US0073PB W11Pro CORE 5 210H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Gray/3YR OS + 1YR CI + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 16 G9 21US0073PB W11Pro CORE 5 210H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Gray/3YR OS + 1YR CI + CO2 Offset
Tootekood: 21US0073PB GTIN: 199273091713
Pakkumised
1016,20 € −0,10 € | |||
933,08 € −0,08 € | |||
933,65 € −0,05 € | |||
941,85 € +0,60 € | |||
964,18 € | |||
964,18 € | |||
974,04 € −0,09 € | |||
981,20 € | |||
981,20 € −26,30 € | |||
995,83 € −0,09 € | |||
997,20 € −0,10 € | |||
1010,08 € | |||
1034,00 € | |||
1259,00 €* | |||
1259,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21US0073PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 933.08 |
| Max. hind | 1259.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-19 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib