Mälu Patriot DDR5 Viper Elite 5 RGB Ultra 32GB 2x16GB 6000 CL28
Tootekood: VEUR532G6028K GTIN: 4711378430158
Pakkumised
419,90 € | |||
466,78 € +0,61 € | |||
478,71 € +0,60 € | |||
511,25 € +0,02 € | |||
512,91 € | |||
517,96 € −45,04 € | |||
606,11 € +3,47 € | |||
625,03 € −0,76 € | |||
643,99 € −0,81 € | |||
715,00 € +0,05 € | |||
790,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEUR532G6028K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 419.90 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-21 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib