Mälu G.Skill DDR5 32GB 5600 CL46
Tootekood: F5-5600J4645A32GX1-RS5K GTIN: 4713294239013
Pakkumised
581,30 € | |||
595,26 € | |||
621,46 € | |||
674,11 € | |||
679,88 € −59,12 € | |||
699,69 € | |||
700,64 € −0,29 € | |||
757,10 € | |||
781,47 € +0,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J4645A32GX1-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 46 |
| Min. hind | 581.30 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-31 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib