Mälu G.Skill DDR5 32GB 5200 CL40
Tootekood: F5-5200J4040A32GX1-RS5K GTIN: 4713294235756
Pakkumised
581,30 € | |||
595,26 € | |||
621,46 € | |||
646,21 € −0,26 € | |||
657,35 € −0,57 € | |||
680,80 € −59,20 € | |||
689,11 € | |||
745,50 € | |||
769,75 € +0,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5200J4040A32GX1-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 581.30 |
| Max. hind | 849.00 |
| Toode lisatud | 2026-01-31 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib