Mälu G.Skill DDR5 24GB 5200 CL40
Tootekood: F5-5200J4040A24GX1-RS5K GTIN: 4713294235671
Pakkumised
400,80 € +0,77 € | |||
417,40 € +0,70 € | |||
417,55 € | |||
422,80 € | |||
452,02 € | |||
452,14 € +1,75 € | |||
467,00 € +1,00 € | |||
473,64 € +0,78 € | |||
554,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5200J4040A24GX1-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 24GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 400.80 |
| Max. hind | 554.12 |
| Toode lisatud | 2026-01-31 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib