Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2
Tootekood: 21SA001KMX GTIN: 199271421284
Pakkumised
1471,30 € | |||
1475,72 € | |||
1478,00 € | |||
1481,30 € | |||
1549,00 € | |||
1442,40 € | |||
1457,91 € | |||
1462,59 € | |||
1477,20 € | |||
1509,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SA001KMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1442.40 |
| Max. hind | 1669.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-03 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib