Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 | TB 14 G9 R5-220 14in 16GB 512GB
Tootekood: 21V0004UMX GTIN: 199273315116
Pakkumised
905,08 € | |||
914,77 € | |||
961,00 € | |||
963,00 € | |||
966,00 € | |||
978,50 € | |||
885,21 € | |||
886,30 € | |||
936,90 €* | |||
936,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21V0004UMX |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 885.21 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-10 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib