Sülearvuti MSI Cyborg A17 B2HWFKG, Ryzen 7, 17.3", 16GB, 512GB SSD, RTX 5060
Tootekood: CYBORGA17AIB2HWFKG028NL GTIN: 4711377407908
Pakkumised
1399,00 € | |||
1339,00 € | |||
1485,38 € | |||
1499,40 € | |||
1676,19 € | |||
1769,50 € | |||
1399,00 € | |||
1399,99 € | |||
1484,40 € | |||
1491,64 € | |||
1679,07 € +173,63 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CYBORGA17AIB2HWFKG028NL |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Punane |
| Min. hind | 1339.00 |
| Max. hind | 1889.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-15 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib