Sülearvuti MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG 15.6" FHD 16GB 512GB RTX 5060 Laptop
Tootekood: CYBORG A15 AI B2HWFKG-215NL GTIN: 4711377407724
Pakkumised
1373,99 € | |||
1387,00 € | |||
1515,00 € | |||
1527,99 € | |||
1538,16 € | |||
1560,40 € +7,40 € | |||
1439,08 € | |||
1449,00 € | |||
1449,00 € | |||
1536,41 € | |||
1544,68 € | |||
1569,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CYBORG A15 AI B2HWFKG-215NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Blu-Ray seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1373.99 |
| Max. hind | 1709.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-16 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib