Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Sky Blue
Tootekood: MDHH4ZE GTIN: 195950691818
Eripakkumised
Pakkumised
1289,00 € | |||
1221,10 € | |||
1376,70 € | |||
1172,49 € −9,61 € | |||
1178,57 € | |||
1180,90 € −1,05 € | |||
1182,53 € | |||
1199,00 € | |||
1208,10 € | |||
1227,30 € | |||
1249,00 € | |||
1249,34 € −1,14 € | |||
1279,00 € | |||
1286,01 € −12,99 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1341,70 € +12,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDHH4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 1172.49 |
| Max. hind | 1376.70 |
| Toode lisatud | 2026-03-04 |





















Ole esimene, kes toodet kommenteerib