Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Starlight
Tootekood: MDHA4ZE GTIN: 195950688993
Pakkumised
1299,00 € | |||
1376,70 € | |||
1180,63 € | |||
1213,80 € −4,20 € | |||
1249,00 € | |||
1249,00 € | |||
1268,06 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1387,60 € | |||
1390,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDHA4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Min. hind | 1180.63 |
| Max. hind | 1390.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-04 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib