Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Starlight
Tootekood: MDHA4ZE GTIN: 195950688993
Pakkumised
1289,00 € | |||
1221,10 € | |||
1272,80 € +12,01 € | |||
1159,00 € | |||
1168,95 € +0,27 € | |||
1169,00 € | |||
1170,80 € +0,30 € | |||
1177,84 € −0,41 € | |||
1227,30 € | |||
1249,91 € +0,57 € | |||
1252,47 € | |||
1259,00 € | |||
1260,79 € +0,79 € | |||
1284,08 € +0,58 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDHA4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Min. hind | 1159.00 |
| Max. hind | 1339.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-04 |




















Ole esimene, kes toodet kommenteerib