Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, SWE) Midnight
Tootekood: MDHE4KS GTIN: 195950690187
Eripakkumised
Pakkumised
1289,00 € | |||
1248,70 € −0,80 € | |||
1249,00 € | |||
1254,59 € −0,31 € | |||
1260,03 € −38,97 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDHE4KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1248.40 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib