Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Midnight
Tootekood: MDHE4ZE GTIN: 195950690408
Eripakkumised
Pakkumised
1279,00 € | |||
1289,00 € | |||
1221,10 € | |||
1376,70 € | |||
1168,70 € −52,33 € | |||
1182,53 € | |||
1185,73 € −1,78 € | |||
1188,10 € −1,00 € | |||
1199,00 € | |||
1227,30 € | |||
1249,00 € | |||
1250,48 € | |||
1259,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1393,00 € | |||
1414,60 € −0,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDHE4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1168.70 |
| Max. hind | 1414.60 |
| Toode lisatud | 2026-03-04 |





















Ole esimene, kes toodet kommenteerib