Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, SWE) Midnight
Tootekood: MDVH4KS GTIN: 195950697063
Eripakkumised
Pakkumised
1599,00 € | |||
1498,70 € | |||
1466,71 € | |||
1493,10 € | |||
1509,00 € | |||
1522,20 € | |||
1535,00 € | |||
1563,50 € | |||
1576,82 € | |||
1599,00 € | |||
1609,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDVH4KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1466.71 |
| Max. hind | 1609.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-04 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib