Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 G2 16 WUXGA IPS 225U 16GB 512SSD CZ W11P Black 21SA002MCK
Tootekood: 21SA002MCK GTIN: 198158722216
Pakkumised
1571,46 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SA002MCK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1511.50 |
| Max. hind | 1571.46 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib