Sülearvuti Medion Akoya E15223 MD62644 15.6 FHD IPS N100 4GB 128SSD EN W11 Gray
Tootekood: 30039705 GTIN: 4061275239188
Pakkumised
368,21 € | |||
383,47 € | |||
389,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 30039705 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 368.21 |
| Max. hind | 389.20 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib