Sülearvuti HP Pavilion 16-af0016nw 16 WUXGA IPS 1334U 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: BF1P5EA GTIN: 199251003394
Pakkumised
629,25 € +1,30 € | |||
661,59 € | |||
678,40 € +0,50 € | |||
681,70 € −0,50 € | |||
683,90 € +0,57 € | |||
684,00 € +2,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BF1P5EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 629.25 |
| Max. hind | 729.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib