Sülearvuti Acer Aspire 16 A16-11M-X18U X1-26-100 16" WUXGA 16GB 512GB SSD W11H Gray
Tootekood: NX.JLNEC.007 GTIN: 4711474641250
Pakkumised
824,19 € −0,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JLNEC.007 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 800.30 |
| Max. hind | 824.19 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib