Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 14 FHD+ 238V 32GB 512SSD EN W11Pro Gray
Tootekood: BTO203_PA14250_EMEA GTIN: 5902002301916
Pakkumised
1733,90 € +16,30 € | |||
1608,81 € +0,38 € | |||
1677,92 € +0,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO203_PA14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1608.81 |
| Max. hind | 1829.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib