Sülearvuti Acer Chromebook Plus 514 CB514-6HT-32YA 14 IPS N355 8GB 256SSD CZ/ SK Chrome
Tootekood: NX.JFGEC.001 GTIN: 4711121842801
Pakkumised
564,54 € −0,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JFGEC.001 |
| Operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 553.40 |
| Max. hind | 564.54 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib