Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 Aura 14 IPS 225U 16GB 512SSD NOR 11P 21Q000D1MX
Tootekood: 21Q000D1MX GTIN: 199271783979
Pakkumised
2146,11 € | |||
1954,35 € | |||
2027,72 € | |||
2129,62 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21Q000D1MX |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1954.35 |
| Max. hind | 2146.11 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib