Sülearvuti Lenovo ThinkPad L15 G4 15.6 FHD IPS i5-1345U 16GB 512SSD NOR W11Pr 21H3006FMX
Tootekood: 21H3006FMX GTIN: 198158748865
Pakkumised
1058,60 € | |||
1061,49 € | |||
1077,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21H3006FMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1058.60 |
| Max. hind | 1109.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib