Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 16FHD+ IPS 7535HS 16GB 512SSD EN W11 83K8006WPB
Tootekood: 83K8006WPB GTIN: 199272942665
Eripakkumised
Pakkumised
590,40 € −1,40 € | |||
606,85 € | |||
616,74 € | |||
629,00 €* | |||
629,00 €* | |||
629,00 € | |||
643,44 € −1,45 € | |||
646,38 € −1,02 € | |||
664,60 € −1,50 € | |||
672,34 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83K8006WPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 590.40 |
| Max. hind | 672.34 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib