Sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 G6 14 FHD+ IPS 215 16GB 512SSD NOR W11P Black 21S80003MX
Tootekood: 21S80003MX GTIN: 198158478120
Pakkumised
1071,20 € −0,20 € | |||
1113,59 € −0,02 € | |||
1114,10 € | |||
1129,00 € −40,00 € | |||
1288,32 € +107,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S80003MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1071.20 |
| Max. hind | 1288.32 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib