Sülearvuti Asus Vivobook Go E1504GA-WS35 15.6 FHD i3-N305 8GB 256SSD US W11S Silver
Tootekood: A197105808058 GTIN: 197105808058
Eripakkumised
Pakkumised
429,99 € | |||
369,00 €* | |||
369,00 €* | |||
369,99 € | |||
390,37 €* | |||
390,37 €* | |||
390,70 € −0,20 € | |||
391,14 € | |||
392,58 € −0,62 € | |||
421,51 € −0,65 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A197105808058 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 369.00 |
| Max. hind | 519.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib