Sülearvuti Apple MacBook Neo 13" (2026) (A18 Pro 6-Core CPU, 5-Core GPU, 8GB RAM, 512GB SSD, INT) Citrus
Tootekood: MHFE4ZE GTIN: 195950852479
Eripakkumised
Pakkumised
799,00 € | |||
788,54 € | |||
796,90 € | |||
808,41 € | |||
813,32 € | |||
881,80 € | |||
764,82 € | |||
765,55 € −0,95 € | |||
773,00 € | |||
779,00 € | |||
799,00 € | |||
812,30 € | |||
819,00 € | |||
819,00 € | |||
819,00 € | |||
819,00 € | |||
819,00 € | |||
820,45 € −1,60 € | |||
873,00 € +48,50 € | |||
933,14 € | |||
933,14 € −2,34 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MHFE4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 764.82 |
| Max. hind | 939.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |
























Ole esimene, kes toodet kommenteerib