Sülearvuti Apple MacBook Neo 13" (2026) (A18 Pro 6-Core CPU, 5-Core GPU, 8GB RAM, 512GB SSD, INT) Blush
Tootekood: MHFJ4ZE GTIN: 195950854350
Pakkumised
799,00 € | |||
871,20 € | |||
775,73 € | |||
779,00 € | |||
779,50 € | |||
799,00 € | |||
804,16 € +0,52 € | |||
819,00 € | |||
833,80 € | |||
845,25 € | |||
852,00 € | |||
855,50 € | |||
862,78 € | |||
865,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MHFJ4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 775.73 |
| Max. hind | 919.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |




















Ole esimene, kes toodet kommenteerib