Sülearvuti Apple MacBook Neo 13 (2026), A18 Pro, 6C/5C, 8 GB, 256 GB, RUS, kollane -
Tootekood: Z1TQ00026 GTIN: 2000003057184
Pakkumised
765,80 € | |||
669,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1TQ00026 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 669.00 |
| Max. hind | 765.80 |
| Toode lisatud | 2026-03-20 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib