Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 14" Ryzen 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21V0004UMH GTIN: 199273319169
Pakkumised
886,30 € | |||
887,00 € | |||
920,03 € | |||
872,33 € | |||
872,61 € | |||
885,21 € | |||
889,65 € | |||
897,80 €* | |||
897,80 € | |||
897,80 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21V0004UMH |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| Min. hind | 872.33 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib