Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14250 14" Core 3, 8GB, 512GB SSD
Tootekood: PV14250_RPLR_004_HOM_3YPSNO GTIN: 2000001392089
Pakkumised
518,11 € | |||
524,93 € | |||
530,00 € | |||
540,70 € | |||
549,02 € | |||
515,80 € | |||
530,00 € | |||
542,80 € | |||
711,66 € +0,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_004_HOM_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 515.80 |
| Max. hind | 711.66 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib