Sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (Intel) 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21S6002DMH GTIN: 198158209540
Pakkumised
1443,79 € | |||
1449,37 € | |||
1466,00 € | |||
1471,30 € | |||
1399,00 € | |||
1411,19 € | |||
1450,15 € | |||
1477,20 € | |||
1512,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S6002DMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Min. hind | 1399.00 |
| Max. hind | 1629.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib