Sülearvuti Asus Vivobook S16 M3607HA-RP011W 16" Ryzen 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 90NB16F1-M00BC0 GTIN: 4711636281362
Pakkumised
1002,60 € | |||
1017,92 € | |||
1062,00 € | |||
1083,00 € | |||
662,99 € | |||
774,19 € | |||
779,00 €* | |||
779,00 €* | |||
779,60 € | |||
979,96 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB16F1-M00BC0 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 662.99 |
| Max. hind | 1089.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib