Sülearvuti Lenovo ThinkPad X9-14 G1 Aura Edition 14" Ultra 5, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21QA002JMH GTIN: 198156266965
Pakkumised
1811,32 € | |||
1816,90 € | |||
1832,00 € | |||
1845,19 € | |||
1770,41 € | |||
1809,91 € | |||
1849,00 €* | |||
1852,80 € | |||
2067,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QA002JMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| Min. hind | 1770.41 |
| Max. hind | 2067.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib