Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 G2 16" Ryzen 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21SC002MMX GTIN: 199274032647
Pakkumised
1325,67 € | |||
1331,25 € | |||
1350,79 € | |||
1396,00 € | |||
1295,73 € | |||
1299,06 € | |||
1340,86 € | |||
1356,10 €* | |||
1356,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SC002MMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1295.73 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib