Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 14" Core 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21UY000XMX GTIN: 199272489672
Pakkumised
1006,17 € | |||
1021,52 € | |||
1066,00 € | |||
1086,80 € | |||
983,46 € | |||
1029,00 €* | |||
1036,06 € | |||
1040,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21UY000XMX |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Min. hind | 983.46 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib