Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 14" Core 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21UY000XMX GTIN: 199272489672
Pakkumised
978,78 € | |||
991,67 € | |||
999,01 € | |||
1006,88 € | |||
1019,47 € | |||
974,30 € | |||
1012,91 € +1,01 € | |||
1015,80 € | |||
1019,00 €* | |||
1019,00 €* | |||
1081,12 € +0,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21UY000XMX |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Min. hind | 974.30 |
| Max. hind | 1119.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib