Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s G6 AMD 14" Ryzen AI 7, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21TB004DMH GTIN: 199273852970
Pakkumised
2280,67 € | |||
2286,25 € | |||
2360,00 € | |||
2460,30 € | |||
2229,17 € | |||
2275,12 € | |||
2275,51 € | |||
2348,30 €* | |||
2348,30 € | |||
2384,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21TB004DMH |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 2229.17 |
| Max. hind | 2579.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib