Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL 16" Core 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21US0010MH GTIN: 199272466932
Pakkumised
1003,00 € | |||
1003,49 € | |||
1021,52 € | |||
983,46 € | |||
987,92 € | |||
1003,55 € | |||
1011,90 €* | |||
1011,90 € | |||
1016,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21US0010MH |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Min. hind | 983.46 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib