Sülearvuti Lenovo Essential V15 G5 IRL 15,6" i5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 83GW00AWMH GTIN: 199272453697
Pakkumised
555,33 € | |||
571,70 € | |||
598,00 € | |||
601,00 € | |||
546,75 € | |||
548,12 € | |||
558,64 € | |||
565,57 € | |||
579,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW00AWMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 546.75 |
| Max. hind | 639.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib