Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP10E 15,6" Ryzen 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 83S0007DNT GTIN: 199273636525
Pakkumised
887,65 € | |||
895,00 € | |||
895,21 € | |||
961,50 € | |||
849,55 € | |||
867,61 € | |||
906,90 € | |||
906,90 € | |||
1859,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83S0007DNT |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 849.55 |
| Max. hind | 1859.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib