Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP10E 15,6" Ryzen 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 83S0007DNT GTIN: 199273636525
Pakkumised
876,11 € −31,52 € | |||
887,65 € | |||
894,40 € | |||
910,47 € | |||
944,00 € | |||
899,87 € | |||
907,90 € −1,90 € | |||
913,60 €* −28,30 € | |||
913,60 € | |||
929,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83S0007DNT |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 876.11 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib