Sülearvuti Lenovo E14 G7 14" Ultra 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21U2004UMH GTIN: 199274124281
Pakkumised
1137,51 € | |||
1150,60 € | |||
1183,07 € | |||
1128,78 € | |||
1139,15 € | |||
1154,90 € | |||
1159,00 € −10,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21U2004UMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1128.78 |
| Max. hind | 1365.60 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib