Sülearvuti Lenovo E14 G7 14" Ultra 5, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21U2004TMH GTIN: 199274124267
Pakkumised
1228,59 € | |||
1243,91 € | |||
1278,60 € | |||
1218,54 € | |||
1220,67 € | |||
1229,46 € | |||
1248,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21U2004TMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1218.54 |
| Max. hind | 1475.90 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib