Sülearvuti DELL 14 Essential PV14250 Pro 14" i5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: PV14250_RPLR_002_HOM_noFP_3YPSNO GTIN: 2000001416129
Pakkumised
837,35 € | |||
859,18 € | |||
866,21 € | |||
904,90 € | |||
818,44 € | |||
861,80 € −8,60 € | |||
898,00 € +17,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_002_HOM_noFP_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 818.44 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib