Sülearvuti Apple MacBook Air 15 (2026), M5, 10C/10C, 16 GB, 512 GB, RUS, must -
Tootekood: Z1LW000BP GTIN: 2000003057290
Pakkumised
1676,80 € | |||
1417,30 € | |||
1554,99 € | |||
1754,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1LW000BP |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1417.30 |
| Max. hind | 1754.70 |
| Toode lisatud | 2026-03-23 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib