Sülearvuti Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nits AG 60Hz 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT LA
Sülearvuti Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nits AG 60Hz 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT LA
Tootekood: P1503CVA-S71678XA GTIN: 4711636180481
Pakkumised
659,49 € | |||
620,20 € −0,05 € | |||
622,26 € | |||
654,42 € | |||
659,49 € +0,19 € | |||
661,40 € | |||
662,20 € | |||
662,90 €* | |||
662,90 € | |||
662,90 €* | |||
666,75 € | |||
668,15 € −0,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P1503CVA-S71678XA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 620.20 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-26 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib