Sülearvuti Asus ExpertBook B5405CCA-LY1492X Ultra 7 255H 14.0" WUXGA 300 nits 60 Hz Wide View AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel Arc Gr
Sülearvuti Asus ExpertBook B5405CCA-LY1492X Ultra 7 255H 14.0" WUXGA 300 nits 60 Hz Wide View AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel Arc Gr
Tootekood: B5405CCA-LY1492X GTIN: 4711636384377
Pakkumised
1126,70 € +2,80 € | |||
1039,99 € | |||
1052,55 € +0,90 € | |||
1053,48 € +2,59 € | |||
1071,89 € | |||
1095,70 €* | |||
1095,70 € | |||
1095,70 € | |||
1095,70 €* | |||
1123,66 € +2,71 € | |||
1141,44 € +2,80 € | |||
1191,79 € +4,61 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B5405CCA-LY1492X |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 1039.99 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-26 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib