Sülearvuti Asus ExpertBook B3605CCA-MB2007X Ultra 5 225H 16.0" WUXGA 300 nits 60 Hz Wide View AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel Graphi
Sülearvuti Asus ExpertBook B3605CCA-MB2007X Ultra 5 225H 16.0" WUXGA 300 nits 60 Hz Wide View AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel Graphi
Tootekood: B3605CCA-MB2007X GTIN: 4711636384254
Pakkumised
1126,70 € +2,80 € | |||
1032,43 € | |||
1052,55 € +0,90 € | |||
1053,48 € +2,59 € | |||
1064,34 € | |||
1079,00 €* | |||
1079,00 € | |||
1079,00 €* | |||
1087,70 € | |||
1123,66 € +2,71 € | |||
1141,44 € +2,80 € | |||
1191,79 € +4,61 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3605CCA-MB2007X |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1032.43 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-26 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib