Sülearvuti Lenovo LOQ LOQ 15IRX9 CPU Intel® CoreT i5 i5-13450HX 15.6 " 1920 x 1080 pixels RAM 16 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB Discret
Sülearvuti Lenovo LOQ LOQ 15IRX9 CPU Intel® CoreT i5 i5-13450HX 15.6 " 1920 x 1080 pixels RAM 16 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB Discret
Tootekood: 83DV01E0RM GTIN: 199273237180
Pakkumised
770,00 € | |||
771,96 € | |||
780,90 € | |||
785,21 € | |||
796,39 € | |||
757,88 € | |||
790,66 € | |||
795,30 € | |||
815,90 € | |||
833,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83DV01E0RM |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Valge |
| Min. hind | 757.88 |
| Max. hind | 869.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib